Skip to content Skip to footer

NIMBUS AQUASLIM FS

L44,990L59,990

SKU: N/A Category: Product ID: 26777

Description

Me një trashësi më të vogël, Nimbus Aquaslim FS rezulton ndër më kompaktët e kategorisë.

Funksioni SILENT mundëson uljen në minimum të zhurmës duke vepruar mbi shpejtësinë e ventilatorit.

Produkte që instalohen dhe mirëmbahen lehtë.

Skeda teknike

Additional information

Lloji

10, 20, 30, 40

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “NIMBUS AQUASLIM FS”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Si mund t'ju ndihmojme?